16 lipca, 2024

eFinanse.info.pl

Finanse z kraju i ze świata.

Manager Allegro w ErpBox – program, który ułatwia pracę. Pierwsze kroki w sprzedaży

Nadrzędnym celem każdego przedsiębiorcy jest zaspokojenie potrzeb potencjalnego klienta, sprawienie, by ten wybrał produkt lub znajdujący się w jego ofercie.

Chce także by zwiększyła się jego popularność, a wiedza o istnieniu sklepu dotarła do dużej ilości osób (na przykład poprzez zjawisko marketingu szeptanego czy z polecenia). Co w takim razie zrobić? Jak w kupujących wywołać pozytywne skojarzenia?

Manager Allegro w Erpbox – program, który ułatwia pracę

ErpBox to niezwykle popularna platforma e – commerce, której zadaniem jest pomoc przedsiębiorcom w zarządzaniu e- sprzedażą – w serwisie aukcyjnym i w sklepie internetowym. Dzięki niemu dane dotyczące sprzedaży, wysyłek będą się znajdować w jednym miejscu, co umożliwi pełną kontrolę oraz wyeliminowanie błędów mogących wystąpić na różnych etapach kompletowania zamówienia.

Manager Allegro w ErpBox to program wspierający każdego sprzedawcę! Pomaga w sprawnej kontroli (sprzedaży oraz pracy), w zarządzaniu zamówieniami, jest dużą pomocą dla nich w chwili, gdy na serwisie aukcyjnym prowadzone jest wiele aukcji (a przedmioty różnią się na przykład rozmiarem, kolorem lub znajdują się w różnych kategoriach).

Co daje Manager Allegro w Erpbox?

  • możliwość korzystania ze zdjęć znajdujących się w specjalnej bazie,

  • możliwość korzystania z szablonów lub samodzielnego ich tworzenia,

  • pozwala szukać aukcji po słowach (frazach) znajdujących się w opisach,

  • pozwala na zmianę danych związanych z dostępnością produktów (sprawdzanie czy znajdują się w magazynie),

  • daje możliwość dodawania wielu aukcji z produktami zróżnicowanymi (różniącymi się kolorem, rozmiarem itd),

  • daje możliwość usuwania większej liczby aukcji,

  • pozwala na zarządzanie aukcjami, kontrolę wprowadzanych zmian oraz podejmowanie decyzji związanych z późniejszym postępowaniem: przeniesieniem aukcji do archiwum lub wznowieniem jej).

Intuicyjność i prostota – cechy Managera Allegro

Manager Allegro w ErpBox zapewnia naprawdę kompleksową obsługę. Dzięki funkcjom wprowadzonym w programie praca przy komputerze staje się szybka i prosta. Zmniejszeniu ulega też ilość czasu poświęconego na obsługę aukcji. Jeśli zainteresował Cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej – nie czekaj ani chwili dłużej! Czytaj tutaj i sam przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.