7 lutego, 2023

eFinanse.info.pl

Finanse z kraju i ze świata.

Jak ułatwić sobie sprzedaż poprzez manager Allegro od Apilo?

Z roku na rok udział branży e-commerce w handlu zwiększa się, a co za tym idzie, wzrasta także zainteresowanie inwestowaniem w tego typu działalność. Na rynek ten bez wątpienia najłatwiej wkroczyć poprzez wirtualne marketplace, jak na przykład dobrze znane Allegro, czyli największy z polskich serwisów aukcyjnych.

Niezależnie od tego, czy konto na Allegro wykorzystuje się jako główny kanał sprzedaży, czy jedynie dodatek do strony domowej sklepu, warto zadbać o to, aby obsługiwać je w możliwie najwydajniejszy i najmniej czasochłonny sposób. Tego typu optymalizacji przysłużyć się mogą przede wszystkim nowoczesne narzędzia do zarządzania e-sprzedażą.

Dlaczego Apilo to dobry wybór dla użytkowników Allegro?

Apilo jest nowoczesnym systemem do obsługi sprzedaży internetowej, do którego przekonało się już bardzo liczne grono e-przedsiębiorców. Z uwagi na jego modułową budowę oraz nieustanne wzbogacanie o nowe funkcje, wyróżnia się on wyjątkową elastycznością, będąc w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby sprzedawców w branży e-commerce.

Na szczególną uwagę wśród funkcji Apilo zasługuje integracja z Allegro oraz dostępny w jej ramach manager Allegro, czyli świetne narzędzie do uczynienia sprzedaży odczuwalnie szybszą oraz sprawniejszą. Korzyści płynące z tego rozwiązania są bardzo konkretne – z łatwością można utrzymać dynamiczne tempo rozwoju sklepu, a jednocześnie nie być zmuszonym do zatrudniania dodatkowych pracowników.

Manager Allegro w Apilo pozwala odciążyć się z wielu rutynowych obowiązków, przede wszystkim poprzez kompleksową automatyzację procesu sprzedaży – zobacz: https://apilo.com/pl/manager-allegro-ulatwia-zycie-e-sprzedawcom/. To, co kiedyś stanowiło dłużącą się, wielopunktową czynności, dzięki systemowi Apilo zostaje zredukowane do zaledwie kilku szybkich kliknięć. Funkcjonalność tego rozwiązania przekłada się także na wygodniejsze filtrowanie i sortowanie aukcji w tym kanale sprzedaży, a intuicyjna forma obsługi sprawia, że świetnie sprawdzi się nawet przy wielu kontach Allegro.

Jakie możliwości zapewnia manager Allegro od Apilo ?

Aby dobrze zobrazować zakres możliwości managera Allegro od Apilo, warto przejść do konkretów i przedstawić konkretne jego funkcje, do jakich dostęp mają e-sprzedawcy. Dostępnych opcji jest wiele, jednak najistotniejsze z nich to:

  • wygodne tworzenie nowych aukcji, zgodnych z obecnymi standardami serwisu,    
  • łatwa i szybka edycja treści opisu ofert na Allegro,    
  • dostęp do uporządkowanych informacji o wszystkich przeprowadzonych aukcjach,    
  • wgląd w historię zawartych transakcji,    
  • uzupełnianie ofert poprzez przykładowe zdjęcia z bazy produktów,    
  • zsynchronizowanie danych z konta Allegro oraz strony domowej sklepu,    
  • możliwość tworzenia własnych szablonów aukcji Allegro.

Jest to zaledwie część z mnogości możliwości, jakie zapewnia manager Allegro. Ich pełen zakres można odkryć na własną rękę – wystarczy założyć darmowe konto Apilo, aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, który trwa aż 21-dni. Trzy tygodnie testów bez zobowiązań pozwoli przekonać się o użyteczności tego nowoczesnego systemu obsługi e-sprzedaży!