4 października, 2023

eFinanse.info.pl

Finanse z kraju i ze świata.

Kup nowy iPad? Oto jak z niego korzystać

Chociaż wiesz, że chcesz iPada, czy naprawdę wiesz, jak zrobić z niego wyjątkowy gadżet? Czy potrafisz zamienić go we wszystkie potrzebne rzeczy, od aparatu fotograficznego, przez kamerę, komputer, po dyktafon? Czytaj dalej, aby znaleźć wskazówki, jak zmienić iPada w urządzenie wielofunkcyjne.Istnieje funkcja, której możesz użyć w telefonie, która usunie wszystkie dane z telefonu, jeśli ktoś wprowadzi poprawne hasło.

Chociaż może się to wydawać dobrym pomysłem, bądź ostrożny. Możesz samodzielnie wprowadzić błędne hasło i stracić wszystkie informacje.Możesz wybrać, aby zobaczyć więcej wierszy tekstu podglądu w wiadomości e-mail. Odwiedź „ustawienia”, a następnie „poczta” i znajdź ustawienie „podgląd”. Zmienia to ustawienie, aby wyświetlić do pięciu wierszy. Teraz możesz zobaczyć więcej każdego e-maila w swojej skrzynce odbiorczej, przyspieszając proces przeglądania.Jeśli martwisz się, że ludzie próbują uzyskać dostęp do Twoich danych, możesz naprawić iPada, aby usunąć dane, jeśli wystąpi pewna liczba nieudanych prób. Jeśli nie zrobią tego dobrze, iPad znów jest fabrycznie świeży.Czy denerwuje Cię wyświetlanie poziomu naładowania baterii? Łatwo to wyłączyć. Aby rozpocząć, otwórz menu Ustawienia. Następnie kliknij opcję Użycie w Ustawieniach ogólnych. Umożliwia to wyłączenie powiadomień procentowych baterii.Kup okładkę na iPada tak szybko, jak to możliwe. Chociaż przednia szyba jest wykonana z Gorilla Glass (bardzo mocnego materiału), nadal może się zarysować. Chcesz chronić swoją inwestycję. Zdobądź osłonę ekranu, która ochroni szkło iPada, gdy masz je w torbie. W ten sposób masz pewność, że jest bezpieczny.Sprawdzając nowe aplikacje, nie zapomnij o bezpłatnych opcjach. Często są tak samo dobre jak wersja płatna, chociaż mogą zawierać reklamy. Jest to również świetny sposób na wypróbowanie wersji próbnej przed zakupem pełnej wersji, która nie zawiera żadnych natrętnych reklam.Łatwo jest znaleźć uruchomione aplikacje. Kup nowy iPad? Oto jak z niego korzystać

Wystarczy dwukrotnie kliknąć przycisk strony głównej, a natychmiast pojawią się w dolnej części ekranu.

Korzystając z tej sztuczki, zaoszczędzisz czas w porównaniu do przewijania ekranu z ekranu na ekran.Jeśli zmagasz się z czasem pracy baterii iPada, nie martw się. Po pierwsze, zamknij wszystkie programy, których nie używasz. W miarę możliwości utrzymuj jasność na niskim, ale wygodnym poziomie. Na koniec pamiętaj o wyłączeniu wszelkich programów muzycznych, których nie używasz.Czy Twój iPad zawiera prywatne informacje, do których nie chcesz mieć dostępu inne osoby? Jeśli tak, to Twój iPad ma funkcję, która usunie wszystkie dane, gdy hasło zostanie niepoprawnie wprowadzone dziesięć razy. Po prostu przejdź do zakładki Ustawienia, przejdź do Ogólne, Blokada kodu, a na końcu Wymaż dane. Tylko upewnij się, że nie zapomnisz swojego hasła!iPad to świetne narzędzie do czytania. Niezależnie od tego, czy jest to literatura fantasy, czy podręcznik do college’u, czytanie w nocy może być nieco męczące dla oczu. Przyciemnianie iBooków można łatwo wykonać, zmieniając ustawienie jasności w aplikacji. Dzięki temu czytanie w nocy jest znacznie przyjemniejsze i wygodniejsze.Niezależnie od tego, czy chcesz wymienić laptopa, aparat fotograficzny, książkę kucharską czy telefon, iPad może to wszystko i więcej. Może to być Twój system do gier, timer lub dyktafon, ale tylko wtedy, gdy wiesz, jak sprawić, by działał dla Ciebie. Pamiętaj o tych wskazówkach podczas korzystania z iPada, a przekonasz się, że pokochasz go jeszcze bardziej.