29 maja, 2023

eFinanse.info.pl

Finanse z kraju i ze świata.

Opinie na temat ErpBox, czyli czy warto integrować i automatyzować?

Postanawiając skorzystać z czyjejś pomocy, zawsze liczymy że nasz pomocnik wywiąże się ze swojego zadania możliwie dobrze. Mamy nadzieję, że nie popełni żadnego błędu i że nie każe nam zbyt długo czekać na efekty swojej pracy. Te oczekiwania wzrastają jeszcze, gdy żywi je właściciel firmy – bo w tej sytuacji od szybkości i skuteczności wykonywania konkretnych zadań zależy często rozwój i dobre imię jego biznesu. Na szczęście nowocześni przedsiębiorcy mogą liczyć na takich pomocników, którzy nigdy się nie mylą, a nawet się nie męczą.

Sprzedawaj w internecie bez wysiłku

Dla właściciela e-sklepu, który rozwijając swoją sprzedażową działalność polega na sile i zaletach internetu, znalezienie takiego idealnego pomocnika wydaje się nie być proste. Bo przecież przyjmowanie i obsługiwanie zamówień spływających przez całą dobę, a czasem nawet w ogromnych ilościach, gdy w grę wchodzi kilka kanałów sprzedaży, musi wymagać nieustannej czujności i stałej gotowości do podjęcia reakcji. Takie zobowiązanie może wziąć na siebie wyłącznie system, który automatycznie zarządza sprzedażą.

Do właśnie takiego wniosku doszli twórcy oprogramowania Enova, którzy postanowili wzbogacić je o funkcję zarządzania e-sklepem. Efektem ich starań jest platforma sprzedażowa ErpBox. Opracowano ją w taki sposób, by potrafiła nie tylko przyjąć zamówienie, ale też zebrać (a nawet przetworzyć) wszystkie związane z nim dane. Pobiera te potrzebne do wysyłki, gromadzi też informacje o płatnościach i może nawet w obu kierunkach integrować zamówienia składane w internecie. Wszystko to robi bezbłędnie i bez zbędnej zwłoki.

Kto może skorzystać z możliwości tego narzędzia? Oczywiście każdy, kto ma domową stronę internetową swojego biznesu, obsługiwaną przez oprogramowanie Enova. Poza tym – każdy, kto ma już własny e-sklep albo rozważa założenie go. W tej materii może nawet znaleźć przydatne wskazówki, decydując się na serwis, z którym potrafi się już zintegrować ErpBox. Może to być zatem:

  • Shoper

  • Presta Shop

  • Magento

  • WooCommerce

  • RedCart

  • ErpBox SHOP.

Zastanawiając się, jakie korzyści przyniesie połączenie sił z taką zautomatyzowaną platformą sprzedażową, która weźmie na siebie wszystkie żmudne i uciążliwe obowiązki, w pierwszej kolejności myśli się o własnej wygodzie. Bo rzeczywiście, polegając na takim systemie, można spokojnie przesypiać noc, nie martwiąc się o obsługiwanie stale napływających zamówień. Ale korzyści, które się tutaj zaczynają, mają też bardzo dalekosiężne skutki. Potwierdzają to liczne opinie ErpBox, wyrażone przez użytkowników tej platformy. E-przedsiębiorcy, którzy postanowili zaufać takiemu nowoczesnemu pomocnikowi, chwalą wiele zauważonych przez siebie rezultatów. Są bardzo zadowoleni z tego, że system reaguje błyskawicznie na to wszystko, co dzieje się w sklepie (albo w sklepach) i że nigdy nie popełnia żadnych błędów. Wielu z nich dodatkowo cieszy możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, które trzeba by zapłacić pracownikowi oddelegowanemu do obsługi zamówień. Są i tacy, którzy przypisują współpracy z ErpBox rozkwit swoich biznesów.