8 grudnia, 2022

eFinanse.info.pl

Finanse z kraju i ze świata.

Wskazówki i porady, jak sprawić, by Twój telefon działał dla Ciebie

Co możesz zrobić, aby dowiedzieć się o telefonach komórkowych? Cóż, możesz poprosić znajomych i rodzinę o radę, ale jeśli nie są obeznani z technologią, mogą nie mieć odpowiedzi, których szukasz.

Zamiast tego przeszukałeś Internet i znalazłeś ten artykuł, a poniżej znajdziesz świetną radę, której potrzebujesz.Aby wydłużyć żywotność baterii telefonu komórkowego, upewnij się, że aplikacje nie działają przez cały czas w tle. Niektóre aplikacje będą nadal działać, chyba że je wyłączysz, co może szybko wyczerpać baterię. Sprawdź ustawienia, aby zobaczyć, co musisz zrobić, aby wyłączyć te aplikacje i wydłużyć żywotność baterii.Kiedy musisz kupić nowy telefon, porównuj w prawdziwych sklepach zamiast w Internecie. Poświęć trochę czasu na przetestowanie różnych modeli. W ten sposób zwiększysz swoje szanse na uzyskanie telefonu, który Ci się spodoba.Jeśli Twój telefon komórkowy kiedykolwiek się zamoczy, natychmiast go wyłącz. Zdejmij go i wyjmij kartę SIM, baterię i wszelkie inne wyjmowane części wewnętrzne. Następnie wrzuć to wszystko do miski pełnej ryżu. Pozostaw na noc, aby ryż dokładnie wysechł. Zdmuchnij to i powinno działać!Nie przesyłaj strumieniowo filmów ani muzyki do telefonu. Pożera twój limit danych. Jeśli musisz, połącz się z lokalizacją Wi-Fi, zamiast korzystać z połączenia danych. To nadal pozwoli ci patrzeć lub słuchać tego, co chcesz, ale będziesz mógł to zrobić za darmo, zamiast prawdopodobnie ponosić duży wydatek.Ochrona ekranu może nie być konieczna. Najnowsze ekrany zazwyczaj mają już dołączoną warstwę ochronną. Osłona ekranu może utrudnić Ci zobaczenie ekranu lub nawet utrudnić Ci dotykanie i interakcję z urządzeniem. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Dlatego kupując telefon zapytaj o ekran i sposób jego wykonania, aby ustalić, czy potrzebna jest dodatkowa ochrona.Przewiń swoją książkę telefoniczną i zobacz, które numery wybierasz najczęściej lub są najważniejsze.

Napisz lub wypisz tę krótką listę i trzymaj ją w portfelu lub torebce. Utrata telefonu komórkowego może być wystarczająco zła, ale utrata wszystkich numerów telefonów wraz z nim jest jeszcze gorsza. Jest to szczególnie ważne, jeśli po prostu zostawiłeś go w domu przyjaciela i możesz go znaleźć w jednym telefonie.Jeśli masz nastolatka i potrzebujesz nowego telefonu, powinieneś pomyśleć o zakupie takiego, który jest przedpłacony. Uniemożliwi im to zbyt częste korzystanie z telefonu i generowanie ogromnych rachunków. Będą bardziej zdyscyplinowani, gdy dowiedzą się, że mają określony przydział tekstów, minut rozmów i danych, z których można korzystać co miesiąc.Znajdź czas na zapoznanie się z aplikacjami, które pojawiły się na Twoim telefonie. Mogą pomóc Ci przesyłać strumieniowo muzykę i korzystać z Internetu. Możesz też dostać kalendarz. Umiejętność korzystania z tego typu programów pozwoli Ci uzyskać więcej za swoje pieniądze.Usuń muzykę, której nie chcesz w telefonie, ponieważ zaoszczędzi to dużo pamięci. Jeśli korzystasz z iTunes, możesz to zrobić, przechodząc do komputera i usuwając je z biblioteki muzycznej. Po podłączeniu telefonu zsynchronizuje się i usunie niepotrzebne utwory.Nauka o telefonach komórkowych to coś, co powinno robić więcej osób. Im więcej wiemy, tym lepsze może być korzystanie z telefonu komórkowego. Od wymiany innych gadżetów i oszczędzania pieniędzy po prawdziwą optymalizację korzystania z telefonu komórkowego — wiedza więcej oznacza osiąganie więcej. Gdy zaczniesz korzystać z tych wskazówek, dowiedz się więcej!